logo Atlas AG
+420 311 637 099 atlas@atlas-ag.cz Facebook
CZ EN DE

Profily

Vyberte si z celé škály různých typů profilů podle Vašich potřeb.

T-Board 17 (32) I

T-Board 17 (32) I

Ultralehký a tenký 32mm profil ideální pro připevnění na zeď. Profil ve tvaru písmene „I“. Rychlá a snadná výměna grafického designu pomocí silikonové pryže. Perfektní řešení pro neosvětlené interiérové aplikace. Velkou výhodou je tenká a velmi lehká konstrukce. Využití najde všude tam kde je potřeba prezentovat malé i větší plochy připevněné ke zdi.

T-Board 17 L

T-Board 17 L

Ultralehký a tenký 17mm profil ideální pro připevnění na zeď. Rychlá a snadná výměna grafického designu pomocí silikonové pryže. Perfektní řešení pro neosvětlené interiérové aplikace. Velkou výhodou je tenká a velmi lehká konstrukce. Využití najde všude tam kde je potřeba prezentovat malé i větší plochy připevněné ke zdi.

T-Board 23

T-Board 23

Těžší jednostranná verze populárního 17mm profilu. Uplatní se pro větší aplikace i pro mnoho dalších alternativních způsobů užití. Nejprodávanější systém současnosti pro nepodsvícené aplikace. T-Board 23 je lehký a přitom velmi stabilní a pevný. Pro větší rozměry je možné jej vyztužit vnitřním opěrným systémem.

T-Board 46

T-Board 46

Tento profil má prezentační plochu z obou stran. Nejčastěji se využívá jako zavěšený nebo pomocí patic i jako volně stojící. Rohy tohoto profilu mohou být ostré ale i kulaté díky speciálnímu rohovému prvku. Vzhledem k jeho malé šířce (46mm) se nedá podsvítit zevnitř.

T-Board 60

T-Board 60

Oboustranná verze 60 mm profilu pro užití do prostoru nebo zavěšení s drážkou pro LED osvětlení. Tento profil je nejčastěji používán v kombinaci s LED podsvětlením. Takto podsvětlený banner je na prodejně téměř nepřehlédnutelný. Jeho velkou výhodou je možnost posouvat jej dle potřeby v prostoru.

T-Board 85

T-Board 85

Jednostranná verze 85mm profilu pro připevnění na zeď s drážkou pro LED osvětlení a difusní zástěnou pro lepší rozprostření světla. Tato zástěna dokonale rozptýlí světlo a proto je celkový efekt podsvětlení banneru na té nejlepší úrovni.

T-Board 96

T-Board 96

Oboustranná verze 96 mm profilu pro užití do prostoru nebo zavěšení, s drážkou pro LED osvětlení a dvojitou difusní zástěnou pro lepší rozprostření světla.

T-Board 100

T-Board 100

Jednostranná 100 mm široká a pevná konstrukce pro připevnění na zeď s drážkou pro LED osvětlení. Universální velikost pro menší i větší plochy.

T-Board 150

T-Board 150

Jednostranná 150mm široká velmi pevná konstrukce pro připevnění na zeď s drážkou pro LED osvětlení a difusní zástěnou pro lepší rozprostření světla. Bytelná konstrukce s případným vyztužením pro zvlášť velké plochy.

T-Board 170

T-Board 170

Těžká a bytelná konstrukce pro oboustranné užití do prostoru s drážkou pro LED nebo fluorescentní osvětlení. Uvnitř se skrývá dvojitá difusní zástěna pro lepší rozprostření světla. Tento profil se užívá převážně tam kde jsou potřeba obzvlášť velké plochy pro prezentaci.

T-Board CUBE

T-Board CUBE

Prostorová konstrukce pro zavěšení nebo umístění do prostoru s vnitřním systémem osvětlení. Možné je vyrobit až několika metrové tvary. Systém CUBE je možné využít do velkých prostor jako jsou obchodní domy, letiště, hypermarkety.