T-Board jako zvukotěsný obraz

Posted in: Realizace- Čer 25, 2014 Komentáře nejsou povoleny

Pro společnost TECHO, jež patří do nábytkářské skupiny ROYAL AHREND – třetího největšího výrobce a dodavatele kancelářského vybavení a nábytku na světě, která spolupracuje s nejlepšími českými a zahraničními architekty a designéry, zakládá svou firemní filosofii na propojení kvalitního designu, perfektního řemeslného zpracování a kvalitních materiálech a jejíž obrat převyšuje miliardu korun jsme vyrobili z našeho modulárního systému T-Board 17mm designové hluk absorbující kancelářské obrazy pro nové kancelářské centrum v Rumunsku.

Jednalo se o více než 150ks T-Board rámů do kterých je vsazena speciální pěněná hmota, absorbující hluk. Do rámů byly z přední strany vypnuty stejné látky v designu a barvě, ve které architekt navrhl kancelářský nábytek

Telekomunikační světelná stěna

Posted in: Realizace- Dub 11, 2014 Komentáře nejsou povoleny

Vidět a být viděn. To je zlaté pravidlo nejen na silnici, ale i v komunikaci. Zvláště pak při obchodní komunikaci třeba přes polovinu světa. Využitím dnešních technologií jako je Skype, lze komunikovat téměř kamkoliv. Použitím kamery a přímého přenosu se komunikující navzájem vidí a nemusí tak cestovat na dlouhé vzdálenosti. Světelný panel T-Board posunul tuto komunikaci ještě o kus dále. Přidáním osvětlení se úroveň a kvalita samotné komunikace několikanásobně zlepší. Hovořící se navzájem dobře vidí a mohou tak sledovat reakce na jednotlivé podněty.

Reklamní systémy na Letišti Václava Havla v Praze

Posted in: Realizace- Pro 05, 2013 Komentáře nejsou povoleny

Z našeho systému T-Board jsou vyrobené veškeré reklamní bannery na Letišti Václava Havla. V prvním kole jsme realizovali terminál 1. A na podzim jsme dokončili druhou fázi terminálu 2.

 

 

Světelné těleso pro Centrum Černý Most

Posted in: Realizace- Dub 08, 2013 Komentáře nejsou povoleny

Designové světlo „na míru“ pro Centrum Černý Most ze systému T-Board 150.

Nové Centrum Černý Most

22. března 2013 jsme po dvou letech intenzivní výstavby slavnostně otevřeli nové Centrum Černý Most. Významně rozšířený a zcela zrenovovaný původní objekt se tak stal nejmodernějším obchodním centrem v České republice, které přináší nejen skvělé možnosti nákupů a zábavy pro každého, ale i báječný zážitek z nakupování v příjemném prostředí unikátního interiéru i exteriéru. Tento projekt byl koncipován předními architekty britské společnosti Benoy, která je svými důmyslnými a jedinečnými návrhy známá po celém světě.

Zvenčí na první pohled zaujme nové svěží logo v barvě citrusů, za tmy jsou pak k nepřehlédnutí atraktivní světelné efekty na části fasády. Současně elegantní i hravá budova skrývá plochu necelých 82 000 m2 s 169 obchodními jednotkami a téměř 3 200 parkovacími místy.

Při Západním vstupu do centra Vás přivítá zeleň, odpočinkové zóny či dětské hřiště, u vchodu ze střechy najdete zimní zahradu nebo pánský koutek. V rozlehlé, kompletně bezbariérové pasáži se pak budete cítit příjemně a pohodlně díky propracovanému osvětlení, snadnému naviganímu systému a originálním interiérovým prvkům. Ať už se rozhodnete procházet některý z obchodů, odpočívat v relaxačních zónách nebo posedět při dobrém jídle v restaurační části, obklopí vás prvotřídní design s důrazem na funkčnost.

Základem spokojeného nakupování jsou samozřejmě obchody. Do nového Centra Černý Most jsme přivedli celou řadu oblíbených, ale i v České republice nových mezinárodně úspěšných značek. Najdete u nás obchody z oblasti módy, péče o krásu, vybavení pro domácnost, sportu a mnoho dalších. Významně jsme také rozšířili nabídku služeb, jejichž kvalitu potvrzuje i certifikace čtyřhvěždičového centra, kterou jsme při nezávislém auditu obdrželi.

Nové Centrum Černý Most je od barevné fasády přes prostorné parkoviště a širokou škálu obchodů až po ty nejmenší detaily zárukou skvěle stráveného času pro celou rodinu a jedinečného zážitku z nakupování a zábavy.

 

Instalace gobelínu pro Václava Havla na letišti v Praze

Posted in: Infos, Realizace- Pro 17, 2012 Komentáře nejsou povoleny

Splečnost Atlas Advertising Group instalovala gobelín pro Václava Havla na pražském letišti. Práce to nebyla jednoduchá, jelikož rozměr přesahoval 5 metrů a zavěšení probíhalo za účasti horolezců. Systém rámování obrazu byl vytvořen z vypínacích textilních rámů T-Board. Na Letišti Václava Havla byla v neděli odhalena tapiserie k poctě prvního českého prezidenta. Ceremoniálu se vedle někdejší první dámy Dagmar Havlové a ministra zahraničí Karla Schwarzenberga zúčastnil také výtvarník Petr Sís, podle jehož grafiky francouzští mistři tapiserii utkali. Artefakt v ceně 1,5 miliónu korun zaplatili světoví hudebníci.

 

Obrázek pro tapiserii s názvem Poslední audience původně namaloval pro titulní stránku Hospodářských noviny, když Havel loni zemřel. Výtvarník v té době pracoval na knížce Ptačí sněm a napadlo ho, že by mohl vytvořit podobu člověka, který v jednom krátkém okamžiku prolétává nad nějakým místem a vyzařuje z něj láska. Postava na obrázku má proto malé červené srdíčko. Srdce bylo vždy nedílnou součástí Havlova podpisu.

Tapiserie, na níž je na tmavomodrém pozadí vytkáno hejno bílých ptáků ve tvaru člověka vznášejícího se nad řekou, je umístěna v Terminálu 2. Vznik díla o rozměrech pět krát 4,25 metru inicioval zakladatel organizace Art for Amnesty International Bill Shipsey, který se nedělní akce také zúčastnil. Na vytvoření tapiserie se složili hudebníci Bono, The Edge ze skupiny U2, Peter Gabriel, Sting a Yoko Ono, aby tak Havlovi vzdali hold.