Nový navigační systém na Letišti v Praze je z T-Boardu

Posted in: Realizace- Aug 01, 2014 Comments Off on Nový navigační systém na Letišti v Praze je z T-Boardu

Veškeré nové značení a navigace na Letišti Václava Havla v Praze je je vytvořen ze systému T-Board. Tento systém je velice universální a umožňuje jednoduchou a rychlou výměnu značení v případě potřeby. Je také velice lehký a v kombinaci s LED osvětlením nepřehlédnutelný. Letiště dnes má tak novou tvář díky našemu systému vypínacích textilních rámů T-Board..

 

T-Board jako zvukotěsný obraz

Posted in: Realizace- Jun 25, 2014 Comments Off on T-Board jako zvukotěsný obraz

Pro společnost TECHO, jež patří do nábytkářské skupiny ROYAL AHREND – třetího největšího výrobce a dodavatele kancelářského vybavení a nábytku na světě, která spolupracuje s nejlepšími českými a zahraničními architekty a designéry, zakládá svou firemní filosofii na propojení kvalitního designu, perfektního řemeslného zpracování a kvalitních materiálech a jejíž obrat převyšuje miliardu korun jsme vyrobili z našeho modulárního systému T-Board 17mm designové hluk absorbující kancelářské obrazy pro nové kancelářské centrum v Rumunsku.

Jednalo se o více než 150ks T-Board rámů do kterých je vsazena speciální pěněná hmota, absorbující hluk. Do rámů byly z přední strany vypnuty stejné látky v designu a barvě, ve které architekt navrhl kancelářský nábytek

Telekomunikační světelná stěna

Posted in: Realizace- Apr 11, 2014 Comments Off on Telekomunikační světelná stěna

Vidět a být viděn. To je zlaté pravidlo nejen na silnici, ale i v komunikaci. Zvláště pak při obchodní komunikaci třeba přes polovinu světa. Využitím dnešních technologií jako je Skype, lze komunikovat téměř kamkoliv. Použitím kamery a přímého přenosu se komunikující navzájem vidí a nemusí tak cestovat na dlouhé vzdálenosti. Světelný panel T-Board posunul tuto komunikaci ještě o kus dále. Přidáním osvětlení se úroveň a kvalita samotné komunikace několikanásobně zlepší. Hovořící se navzájem dobře vidí a mohou tak sledovat reakce na jednotlivé podněty.

Reklamní systémy na Letišti Václava Havla v Praze

Posted in: Realizace- Dec 05, 2013 Comments Off on Reklamní systémy na Letišti Václava Havla v Praze

Z našeho systému T-Board jsou vyrobené veškeré reklamní bannery na Letišti Václava Havla. V prvním kole jsme realizovali terminál 1. A na podzim jsme dokončili druhou fázi terminálu 2.

 

 

Světelné těleso pro Centrum Černý Most

Posted in: Realizace- Apr 08, 2013 Comments Off on Světelné těleso pro Centrum Černý Most

Designové světlo „na míru“ pro Centrum Černý Most ze systému T-Board 150.

Nové Centrum Černý Most

22. března 2013 jsme po dvou letech intenzivní výstavby slavnostně otevřeli nové Centrum Černý Most. Významně rozšířený a zcela zrenovovaný původní objekt se tak stal nejmodernějším obchodním centrem v České republice, které přináší nejen skvělé možnosti nákupů a zábavy pro každého, ale i báječný zážitek z nakupování v příjemném prostředí unikátního interiéru i exteriéru. Tento projekt byl koncipován předními architekty britské společnosti Benoy, která je svými důmyslnými a jedinečnými návrhy známá po celém světě.

Zvenčí na první pohled zaujme nové svěží logo v barvě citrusů, za tmy jsou pak k nepřehlédnutí atraktivní světelné efekty na části fasády. Současně elegantní i hravá budova skrývá plochu necelých 82 000 m2 s 169 obchodními jednotkami a téměř 3 200 parkovacími místy.

Při Západním vstupu do centra Vás přivítá zeleň, odpočinkové zóny či dětské hřiště, u vchodu ze střechy najdete zimní zahradu nebo pánský koutek. V rozlehlé, kompletně bezbariérové pasáži se pak budete cítit příjemně a pohodlně díky propracovanému osvětlení, snadnému naviganímu systému a originálním interiérovým prvkům. Ať už se rozhodnete procházet některý z obchodů, odpočívat v relaxačních zónách nebo posedět při dobrém jídle v restaurační části, obklopí vás prvotřídní design s důrazem na funkčnost.

Základem spokojeného nakupování jsou samozřejmě obchody. Do nového Centra Černý Most jsme přivedli celou řadu oblíbených, ale i v České republice nových mezinárodně úspěšných značek. Najdete u nás obchody z oblasti módy, péče o krásu, vybavení pro domácnost, sportu a mnoho dalších. Významně jsme také rozšířili nabídku služeb, jejichž kvalitu potvrzuje i certifikace čtyřhvěždičového centra, kterou jsme při nezávislém auditu obdrželi.

Nové Centrum Černý Most je od barevné fasády přes prostorné parkoviště a širokou škálu obchodů až po ty nejmenší detaily zárukou skvěle stráveného času pro celou rodinu a jedinečného zážitku z nakupování a zábavy.